כתובת: רחוב הארד 9, תל אביב | טלפון : 03-6498415

אודות

המרכז הישראלי לעיצוב

מכללת הבית של "המרכז הישראלי לעיצוב" –  הוקמה בשנת 1990 על מנת לספק מענה לצרכי הקהל הישראלי בתחומי עיצוב הבית השונים, בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע וחברות מהשורה הראשונה בארץ ובחו"ל.

 

המרכז מתמחה בהפעלת מכללה ייחודית של לימודי עיצוב פנים ולימודי התמחות ממוקדים. בוגרי לימודי עיצוב פנים של מכללתנו, מוצאים את דרכם המקצועית כמעצבים עצמאיים
ומשמשים עתודה של כוח אדם מקצועי ומנוסה במקצועות העיצוב השונים.

המרכז הישראלי לעיצוב הוא הגוף היחיד בארץ המוציא לאור מגוון מרהיב של מדריכי עיצוב ממוקדים לנושאי עיצוב פנים הבית, דבר זה הינו יתרון עצום לסטודנטים בכל הקשור ללימודי עיצוב פנים, המגזינים הנגישים לסטודנטים נותנים מידע, השראה והכוונה בכל הקשור לעיצוב פנים הבית.

המכללה של המרכז הישראלי לעיצוב הינה מהמוסדות הוותיקים והמוכרים ביותר בארץ של לימודי עיצוב פנים. המכללה מתמחה בהכשרת סטודנטים וממצבת אותם בשורה הראשונה של המעצבים בארץ ובעולם.

המכללה מציעה מגוון רחב של מסלולים ותוכניות לימוד ייחודיות, חדשניות וממוקדות.

תוכניות הלימוד משלבות מפגשי סטודיו, שעורים פרונטאליים וסיורים מקצועיים המיועדות למעוניינים בהתמחות של לימודי עיצוב פנים כמקצוע.

במסגרת של לימודי עיצוב פנים רוכשים הסטודנטים ניסיון מעשי בהבנת תהליכי עבודה נכונים עם בעלי מקצועות שונים, והם לומדים לתכנן ולעצב מוצרים וחללים עבור לקוחות. מושם דגש על היכרות ושליטה בעיצוב ממוחשב של לימודי עיצוב פנים, שימוש בתוכנות שרטוט והמחשות אדריכליות מתקדמות ביותר ושילוב יישומי הליכי שיווק ומכירה חדשניים והמחשתם במצגות פוטוריאליסטיות תלת מימדיות אטרקטיביות.

סגל המרצים האקדמי במכללתנו כולל מנחים ומרכזי מגמות איכותיים בעלי ניסיון רב בהוראה בתחומי העיצוב, העסקים והמחשוב . הסטודנטים של לימודי עיצוב פנים מקבלים לאורך כל תקופת הלימודים ליווי מקצועי המאפשר להם את הבנת החומר הנלמד, שיפור יכולות והתמודדות עם אתגרים מקצועיים.

המרכז הישראלי לעיצוב לדורותיו פעיל ומעורב בעולם העיצוב והינו אוטוריטה בתחום. המכללה הינה הוותיקה והמוכרת ביותר בישראל בתחום העיצוב, בעלת מוניטין של 25 שנה ואלפי בוגרים מצליחים המובילים את ענף העיצוב בישראל. המכללה דוגלת בהרחבת הידע, המקצועיות ובקריאת מגמות ענף העיצוב בעולם. מומלצת על ידי איגוד תעשיות הריהוט של התאחדות התעשיינים ומוכרת על ידי משרד התמ"ת.

 

המרכז הישראלי לעיצוב

 

מוציא לאור ספרי לימוד, מגזינים ועיתונים – כולם עוסקים בתחום העיצוב והאדריכלות – ומנהל חברת השמה, שכל כולה מתמחה בהשמת עובדים בתחומי העיצוב השונים.

המכללה מקושרת ישירות למאות חברות יצרנים ויבואנים בענף העיצוב, כמו גם לאלפי משרדי מעצבים ואדריכלים בישראל.

 

אנו מעמידים לרשותכם:

 

פריסת תשלומים רחבה ללא ריבית.
חיילים לומדים ע"ח הפיקדון.
למסיימי הקורסים תוענק תעודה מוכרת מטעם – "המרכז הישראלי לעיצוב".

 

מפת ההגעה למכללה רחוב הארד 9 רמת החייל תל אביב

 

אוטובוס דן – קו 142 מרכבת מרכז ומתחנה מרכזית
אוטובוס דן – קו 189מרכבת האוניברסיטה ומתחנה מרכזית
אוטובוס דן – קו 52 מתחנה מרכזית
אוטובוס אגד – קו 76

לפגישת התאמה עם יועץ
חייגו : 03-6498415
או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן