כתובת: רחוב הארד 9, תל אביב | טלפון : 03-6498415

לימודי עיצוב גרפי

המגזר הדינמי של תעשיית העיצוב דורש אנשי מקצוע בעלי היכולות והכישורים הנדרשים בעיצוב גרפי. עיצוב גרפי כולל בחובו ענפים רחבים כגון: עיתונים, מגזינים, פוסטרים, שלטי חוצות, אתרי אינטרנט, שלטי רחוב ואריזת מוצר הפותחים ענף רחב היקף להשתלבות בתעשייה תוך אופציה להתמחות בתחום המעניין את הסטודנט: פרסום ושיווק, אמנות, או תוכן והעברת מסרים.

מסלול עיצוב גרפי של "המרכז הישראלי לעיצוב" מאפשר לסטודנטים לפתח הבנה מעמיקה וטכניקה חדשנית בתחום העיצוב הגרפי תוך התבוננות רחבת היקף בהקשר החברתי של תחום העיצוב ונושאים כגון: טיפוגרפיה, פריסה, פרסום, מיתוג, מערכות ועיצוב אמנותי .

בתכנית זו יש דגש על רוחב סגנוני, מיומנויות מעשיות ותובנה יצירתית ליצירת פתרונות חדשניים תוך שימוש במגוון רחב של אמצעי תקשורת: עיצוב למותגים, צילום, עיצוב תלת ממדי, קבלת תמונה, עיצוב לאינטרנט, עיצוב להתקנים ניידים ועיצוב ספר.

הקורס שלנו מועבר על ידי אנשי אקדמיה הפעילים בתעשייה בגופים ורשתות מקצועיים.
יתרון תחרותי בשוק העבודה.

תוכנית הלימודים:

הלימודים נערכים כשנה אקדמית.
כ-5 שעות, פעם בשבוע.
300 שעות אקדמיות.

מקנים תעודת מעצב המוכרת ע"י משרד התמ"ת.

לפרטים נוספים אודות הקורס, צרו עמנו קשר.
טלפון: 03-6498415  שלוחה 1
המרכז הישראלי לעיצוב – המכללה.

מכללת הבית "המרכז הישראלי לעיצוב" אוטוריטה בתחום העיצוב.
המכללה הוותיקה והמוכרת ביותר בישראל בתחום העיצוב.

  • מוניטין של 25 שנים ואלפי בוגרים מצליחים המובילים את ענף העיצוב בישראל. המכללה, שתמיד נמצאת צעד אחד לפני כולם, בידע, במקצועיות ובקריאת מגמות ענף העיצוב בעולם, מומלצת על ידי איגוד תעשיות הריהוט של התאחדות התעשיינים ומוכרת על ידי משרד הכלכלה.
  • המרכז הישראלי לעיצוב מוציא לאור ספרי לימוד, מגזינים ועיתונים – כולם עוסקים בתחום העיצוב והאדריכלות – ומנהל חברת השמה, שכל כולה מתמחה בהשמת עובדים בתחומי העיצוב השונים. המכללה מקושרת ישירות למאות חברות יצרנים ויבואנים בענף העיצוב, כמו גם לאלפי משרדי מעצבים ואדריכלים בישראל.

לפגישת התאמה עם יועץ
חייגו : 03-6498415
או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן