כתובת: רחוב הארד 9, תל אביב | טלפון : 03-6498415

סטודנטים מספרים

שרון אייזנברג

רמת אביב החדשה, ת"א
רקע מקצועי : הנדסאית עיצוב ואדריכלות פנים, אורט אולייסקי י"ם .
עובדת כיום בחברת SCIC מטבחים (בסניף החדש בר"ג )
בחרתי ללמוד במרכז הישראלי לעיצוב כיוון שזה המקום הטוב ביותר בארץ, בפרט להתמחות ממוקדת בעיצוב מטבחים .
הקורס תרם לי רבות בחשיבה תכנונית, עיצובית ויצירתית.
צוות המרצים מקצועיים, מרתקים והינם אנשי מקצוע מובילים בתחום.


איתמר כהן

בוגר מוסדות תורניים, בני ברק: "התעניינותי בעיצוב מתחילה כמחנך שאוהב את עבודת 'עיצוב' חללו הרוחני של החניך שבאחריותי. יחד עם זאת, תמיד קסם לי עיצוב חלל פיזי לכדי מציאות המשפיעה על הנמצאים בה.
כבוגר קורס "עיצוב מטבחים וחדרי אמבט" במרכז הישראלי לעיצוב", נוכחתי כי כל הסופרלטיבים ששמעתי על המכללה טרם לימודיי מתגמדים לעומת המציאות – המרצים מקצועיים והמרתקים, חומר הלימוד מגוון ומקצועי ,תוכנת הדיליקס שעושה את העיצוב להרבה יותר קל וקסום ובעיקר האווירה, אין דומה לה באף מכללה שבה למדתי קודם לכן. המרצים הם בעצם חברים טובים שעונים על כל שאלה, גם מעבר לשעות הקורס וצוות המכללה – כל מילה שאומר עליהם פשוט תגמד את הרגשת התודה שמציפה אותי כלפיהם. לא אאריך ורק אכתוב במילה אחת לכולכם: ת – ו – ד – ה !"

 


 

נינה מירושניק

בת 34. עליתי לישראל לפני כ 15 שנה מאוקראינה ואני אם לשני ילדים.
תמיד נמשכתי לדברים יפים ועסקתי באיפור מקצועי.
בשנים האחרונות פגשתי הרבה אנשים שעוסקים בעיצוב פנים, ומאד המליצו לי ללמוד התמחות בתחום שבו נדרשת התמקדות בתחום ייחודי.
כשבדקתי את הנושא, מצאתי כי מקצוע מעצב מטבחים וחדרי אמבט הוא עיסוק מעניין, יצירתי, יוקרתי ורווחי,
עם אפשרויות תעסוקה כשכירה בחברות מטבחים המחפשות כוח אדם מקצועי שעבר הכשרה מיוחדת בתחום או כמעצבת עצמאית.
שמחתי לחוויה יוצאת מן הכלל של לימודים מרתקים המונחים על ידי מרצים מקצועיים ומקסימים שהצלחת תלמידיהם חשובה להם ביותר.

 


 

שרון מילשטיין

לאחר שסיימתי לימודי עיצוב באוניברסיטה הפתוחה ועבדתי 3 שנים בחברת מטבחים במנהטן ניו-יורק,
חיפשתי מוסד מקצועי שימקד אותי יותר בתחום המטבחים, ובחרתי להשלים לימודים פרקטיים ומקצועיים במכללה לעיצוב פנים של "המרכז הישראלי לעיצוב", המתמחה בתחום עיצוב המטבח וחדר האמבט.
הייתי מאד מרוצה מהמרצים, התכנים, הסיורים וכמובן מהמגזין המדהים של עיצוב המטבח שנותן הרבה מידע והכוונה בכל הקשור לעולם המטבחים.
הידע שצברתי בלימודי במכללה תורם לי רבות בעבודתי כמנהלת של חברת "נוברה" מטבחים בדיזיין סנטר.
כעת אני עוסקת בעיצוב ושיווק של מטבחים ייחודיים ביבוא איטלקי ,המתאימים ללקוחות שמעוניינים במראה מינימליסטי ויוקרתי עם קנטים שקופים שאינם נראים, העשויים מחומר בציפוי שכבה אקרילית (מדמה זכוכית) קלה לניקוי ותחזוקה.


 

מילי ליפסקר

בת 29 מקרית מלאכי, נשואה ואמא גאה לשלוש בנות מקסימות.
לבעלי אריה יש נגריה בשם " עץ או עץ ".
כשחיפשנו דרך לקדם את העסק שלו, הצעתי שאשתלם בלימודי עיצוב תחום שאני מאוד אוהבת ומתעניינת
וכך נשדרג את ההיצע ללקוחות.
במהלך החיפושים נתקלנו במודעה על המכללה במגזין עיצוב המטבח וכך הגעתי אליכם.
במשך הקורס החכמתי וקבלתי כלים ורעיונות לעיצובים של מטבחים וחדרי אמבטיה.
נהניתי מאוד מהאווירה, מהמרצים והצוות, אני זכיתי בתואר מעצבת ובעלי זכה בתוספת משודרגת לעסק
ובתוכנה מעולה שעוזרת לנו.

 

 


 

רחל שפיגל

ירושלים, אני אחות במקצועי והגעתי לקורס מתוך אהבת העיצוב.
בחרתי דווקא בעיצוב מטבחים, מאחר שמטבח הוא לב הבית, מה שמקיש לתחום ההתמחות המקצועי שלי-קרדיולוגיה.
נהניתי מכל רגע בקורס, פגשתי אנשים מגוונים ומקסימים מכל מיני תחומים.


 

יונה אלגרבלי

חולון, אני אמא ל-3 ילדים וכעשרים שנה אני עוסקת בתחום האלקטרוניקה .
החלטתי ללמוד את נושא עיצוב המטבח משום הרצון העז ללמוד ולהתמקצע בנושא שיש בו הכול. התחלתי- והתאהבתי!
הלימודים במכללת HOME המרכז הישראלי לעיצוב לימדו אותי תפיסת חלל אחרת, פיתוח חשיבה יצירתית, ועוד מגוון נושאים שהעשירו אותי כמעצבת.
בזכות המורים המקצועיים ,שכל אחד ואחד מהם הוא עולם ומלאו בתחומו, אין לי ספק שאעשה את השינוי שלשמו הגעתי, ללמוד עיצוב מטבחים,ואין ספק שמכללת 'הבית' הינו המקום הנכון ללמוד בו".


 

חופית אברהמיאן חלילי

בת 30, נשואה ואמא לילד: "אל קורס עיצוב המטבחים הגעתי ללא כל רקע בעיצוב. במהלך חופשת הלידה שלי ישבתי שעות ארוכות בבית עם התינוק הקטן והיה לי את הזמן לבחון את ביתי. גם את המטבח. תהיתי רבות האם המטבח שלי "נכון" מבחינה עיצובית, תכנונית ופרקטית, שכן מפאת מחסור בזמן ומזומנים בעת שיפוץ בתינו, נגר תכנן לנו אותו על רגל אחת ובכמה דקות. לא ידעתי את התשובה לשאלה זו שהציקה לי ונדלק אצלי ניצוץ.
עשיתי חיפוש באינטרנט- "לימודי עיצוב מטבחים". הגעתי אל כמה מכללות- קראתי, התרשמתי, הגעתי לפגישות ייעוץ ובחרתי, לשמחתי, במכללת "המרכז הישראלי לעיצוב". בדיעבד אני שמחה על ההחלטה ללמוד במכללה זו כי קיבלנו, חבריי לקורס ואני, את מיטב המרצים, הידועים והטובים בתחומם. למדנו מהם המון ואין לי ספק כי כל אחד מחבריי יצליח בזכותם בתחום.


 

גדי יניב
משנה קריירה, בגיל 50 ועם חמישה ילדים החלטתי לשנות כיוון בקריירה ובחיים ולעסוק במה שאני באמת אוהב. תחום העצוב תמיד משך אותי ובמיוחד אהבתי את נושא עיצוב המטבח. לפני כשנה נראה העיסוק הזה עבורי כחלום רחוק, אך חלפו להם מספר חודשים והחלום הפך למציאות. עבודת היצירה מוסיפה לי אנרגיה חדשה ומטעינה אותי בכל יום מחדש. אני מודה לכם על הכול ומאחל שניפגש בשמחות ובאולמות התצוגה".


 

נחמה
מעצבת חדרי ילדים: "במקצועי בחרתי לשלב בין שתי האהבות שלי שהן ילדים ועיצוב. כדי להרחיב דעת ולהתמקצע יותר החלטתי ללמוד את תחום 'עיצוב המטבח' מאחר שזהו התחום הכי מורכב ומאתגר בבית והוא זה המשמש השראה ובסיס לכלל עיצוב. במסגרת לימודיי במכללת 'מרכז הישראלי לעיצוב' רכשתי ידע נרחב ונהניתי בקורס, ואני כבר רואה תוצאות…


 

אנאל בן שבת
קרית גת: לאבא שלי יש נגרייה, והיה חשוב לי מאוד ללמוד ולרכוש כלים שיעזרו לי בתחום עיצוב המטבח. מיותר לציין שקיבלתי ממכללת עיצוב הבית הרבה מעבר למה שציפיתי- המרצים ברמה מקצועית מאוד גבוהה, העבירו את החומר בצורה יסודית ומובנת ולא פחות חשוב מעניינת, כל שאלה ובעיה שהייתה עזרו ותמכו מעבר לשעות הלימודים, השיעורים היו מעשירים ארז מנהל המכללה תמיד דאג לאקסטרא שיעורים ויזם סיורים שמאוד תרמו והעשירו.
אני מרגישה שהמכללה העניקה לי ידע וכלים שיעזרו לי להתמודד בכל פן בתחום עיצוב המטבחים, אם זה בפן המכירתי ואם זה בפן העיצובי או בפן הפרקטי והביצועי.
לכן, היום אני מרגישה ביטחון רב לגשת לראיונות ומלאת ציפייה להתחיל לעבוד ולממש את הפוטנציאל שהגעתי איתו ואת הכלים שהמכללה הקנתה לי.

לפגישת התאמה עם יועץ
חייגו : 03-6498415
או השאירו פרטים ונחזור אליכם.

גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן